Apple
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PODPORA alebo riešenie..

Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Anonymn? Tue Mar 04, 2008 12:13 am

Cawes utoci na mna chlebo ale to by nebol az taky problem keby neutocil s katapultami a ked to takto pojde dalej tak z mojej dediny vela nezostane takze Mohol by mi niekto nejako pomoct? toto je prvy krat co ziadam o pomoc v traviane...mozno je to tym ze neverim ze sa nejaka najde ale ak predsa za nieco stoji tato ali tak sa snat nieco poriesi :-) Wink affraid

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Anonymn? Tue Mar 04, 2008 8:54 am

Nie si jediny kto potrebuje pomoc, vacsina z nas je drancovana, no to neznamena, ze sa nieco neda poriesit.

Najprv sa s nim spoj a skus sa dohodnut.

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Anonymn? Tue Mar 04, 2008 9:57 am

jj, a mozno by to diplomat mohol skusit aj cez ali... Ale dobre ze si napisal Wink
A este: ake ma asi velke army ?

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Laky5000 Tue Mar 04, 2008 4:09 pm

Jak to Destro pekne vojakov Razz "Sme drancovani" Embarassed lol! ja by som povedal ze SME FARMI lol!

No a je to trosku aj blbe Nicki ze forum mame uz nejaky ten pátek a zapajas sa az teraz ked ti ide "o zivot" Rolling Eyes Sad ...Mozno mam asi len ja taky nazor ale je to na prd ked sa nezapaju ludia do fora a az ked maju problemy...
No nic Very Happy moj nazor Wink

Ja vojakov moc nemam ale idem na legosov v zdialenej dedine pirat ... Tak vam potom budem posielat Smile
Laky5000
Laky5000
Admin

Poeet p?íspivku : 98
Registration date : 15. 02. 08

http://apple.darkbb.com

Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Anonymn? Tue Mar 04, 2008 5:24 pm

Ja som vo vasej aliancii len chvilku takze som sa do fora nezapajal. Ked my bolo ponuknute vstupit sem tak som sa obaval ze sa zo mna stane farma a tak to aj dopadlo...ked som vstupoval do tejto ali mal som cez 300 pop a nebol som v ziadnej aliancii..tak teraz bud mudry..uz mam taku pop teraz ze to mozem zabalit...dakujem celej Ali farmiciek Sad clown

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Anonymn? Tue Mar 04, 2008 5:26 pm

clebo ma cez 1000 pop a nemyslim ze by mi tato ali este mohla zachranit krk...jedine ze by to vybavili nasi spojenci... Shocked

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Anonymn? Tue Mar 04, 2008 5:38 pm

za 1. ak si myslis ze aliancie su na zachranovanie krku tak prehodnot svoje nazory
za 2. laky to napisal uplne presne, som zvedavy preco sa zapajas az ked ide do tuheho
za 3. "ja som tu len chvilku takze som sa do fora nezapajal" toto som nepochopil, ako suvisi doba tvojho posobenia s aktivitou na foru, zapojil si sa akurat ked si o nieco ziadal scratch
za 4. obaval si sa ze sa z teba stane farma, ale nic si nertobil az kym sa to nestalo...
za 5. "dakujem aliancii farmiciek" nemas za co
za 6. pro laky : nj ale niekto je aj katovany a drancovanie je take skvele slovo Laughing


Teraz bud mudry...

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Laky5000 Tue Mar 04, 2008 6:07 pm

Jaka aliancia farmiciek?Mas nejaky problem s toutou alianciou?Si mysli ze ked tu mas silne reci ze ti helfneme... Suspect
Laky5000
Laky5000
Admin

Poeet p?íspivku : 98
Registration date : 15. 02. 08

http://apple.darkbb.com

Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Anonymn? Tue Mar 04, 2008 7:59 pm

Laky5000 napsal:Jak to Destro pekne vojakov Razz "Sme drancovani"
tak toto som nepochopil
btw: ze ali farmiciek ! no c Very Happy chod do utokov a ze co tam bude - napr. teraz 10 utokov na nas od nas tiez desat lol! no dobre blby priklad ale vacsinou je to lepsie... aj tak toto je len zaspamovane utokmi od monika a obranou destra Sad Razz

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Laky5000 Tue Mar 04, 2008 9:08 pm

Sme drancovani = utocia na nas Smile = sME FARMI lol! chapes? lol!
Laky5000
Laky5000
Admin

Poeet p?íspivku : 98
Registration date : 15. 02. 08

http://apple.darkbb.com

Návrat nahoru Goto down

PODPORA alebo riešenie.. Empty Re: PODPORA alebo riešenie..

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru